Lektoři

Aleš HámaAleš Háma

Moderátor konference

Petr PištělákPetr Pištělák

Partner společnosti
Profit Booster

Kamil VacekKamil Vacek

Business angel
Glocal Consulting a.s.

Radek HrachovecRadek Hrachovec

Marketingový specialista
ExDirector marketingu Baťa

Ladislav BlažekLadislav Blažek

Majitel a generální ředitel
firma Blažek

Naďa ŠolcováNaďa Šolcová

Managing Director
win-win institute

Lenka ŠilerováLenka Šilerová

Executive Director
Ipsos Loyalty CZ

Ladislav TrpákLadislav Trpák

Zakladatel značek
Advertures, Zoot

Tomáš JindříšekTomáš Jindříšek

Managing Director
Ogilvy Interactive

Kontakt

win-win institute s.r.o.
www.win-win.cz
telefon: +420 724 105 410
e-mail: info@win-win.cz

Petr Pištělák

Partner společnosti
Profit Booster

Petr Pištělák je partnerem společnosti Profit booster, kde působí jako Chief Consultant. Do roku 2009 pracoval jako člen představenstva společnosti ČSA a výkonný ředitel pro marketing a tvorbu produktů. Od roku 2003 byl zaměstnán jako Místopředseda představenstva a výkonný ředitel pro marketing a tvorbu produktů ve společnosti eBanka, a.s. Kromě řízení marketingových a komunikačních aktivit též zodpovídal za řízení jednotlivých klientských segmentů a vývoj a údržbu finančních produktů. Od roku 1993 do roku 2003 pracoval na různých marketingových a obchodních pozicích v nadnárodním gigantu Procter & Gamble.
Z pozice Brand manažera řídil v různých obdobích značky Jar, Old Spice, Secret, Kamil, Always a Alldays. Jeho zvláštním počinem bylo propojení charitativní činnosti s businessem v projektu Ostrovy Života v roce 1999. Od konce roku 1999 pracoval pro P&G v zahraničí, naposledy na pozici Ředitele divize kosmetických produktů pro region Střední Evropy Jih. Na této pozici zodpovídal za obchodní výsledky značek Pantene Pro-V, Head & Shoulders, Old Spice, Secret, Blend a Med, Camay, Safeguard a dalších.
Za dobu více než 10 let ve špičkovém marketingu se podílel na uvedení 5 zcela nových značek na trh, 27 oživeních stávajících značek, včetně znovuuvedení eBanky na český trh v roce 2003. V rámci mnoha desítek marketingových projektů přímo vedl vývoj více než 35 televizních kampaní.
Je typickým představitelem a popularizátorem "Offtake marketingu", přístupu který si jako jediné měřítko úspěšnosti marketingu volí pouze měřitelné obchodní výsledky firmy a to zejména růst zisku, objemu prodeje a tržního podílu. Je jediným manažerem v České republice, který se může pochlubit hned třemi prestižními oceněními Zlatá Effie. Tuto cenu za nejefektivnější marketingovou kampaň roku, dostal v roce 1999 za projekt Ostovy Života, a v roce 2003 za znovuuvedení eBanky na trh a v roce 2004 za efektivitu fundraisingu pro Konto Bariery Nadace Charty 77.

Copyright © win-win institute s.r.o.